چگونه لولا کابینت مناسب تهیه کنیم؟


Modir 6 مهر 1398 دقیقه مطالعه
iOS 14

لولا مخصوص باز و بسته شدن درب های کابینت به صورت صحیح است که جز یراق آلات کابینت محسوب می شود و به آن گازور و یا حتی لولا گازور نیز گفته می شود.

به هنگام خرید لولا باید توجه کنید که چه نوعی از آن را خریداری می کنید،در یراق آلات معمولا دو نوع گازور روکار و توکار وجود دارد و اگر بخواهید از توکار استفاده کنید،ابتدا باید سطح درب کابینت را با استفاده از گردبر سوراخ کنید.

لولا کابینت دارای دو مدل دو پیچ و چهار پیچ است و اغلب برای نصب درب های کابینت از نوع دو پیچ آن استفاده می شود و اگر درب کابینت شما سنگین باشد در آن موقع بهتر است تا از چهار پیچ استفاده کنید که بتواند به خوبی آن را نگه دارد.

 گازور کابینت
گازور کابینت

انواع لولا کابینت در یراق

به هنگام خرید گازور،باید از متخصصین و مشاورین کمک بگیرید تا بهترین جنس آن را تهیه کنید و پس از مدتی ناکارآمد جلوه داده نشود.

دقت کنید که اگر بخواهید به هنگام بازسازی درب های کابینت و نصب مجدد آن اقدام به عمل کنید،لولا کابینت دچار مشکل می شود و ناشی از جنسی که دارند اینگونه است.

اگر به دنبال جنس قوی هستید که به راحتی نشکند و خراب نشود پیشنهاد ما به شما تهیه لولا چهار پیچ است زیرا دارای استقامت بیشتر،محکم تر و مقاوم تر از گازور کابینت دو پیچ هستند و می توانند تا حدودی ایمنی مسئله را برای شما فراهم سازند.

قبل از نصب باید جاهایی که قرار است پیچ ها جایگذاری شود را با استفاده از یک مداد و یا چیزی که بعدا قابل پاک باشد علامت گذاری کنید و سوراخ ها را در جای مشخص شده با دریل ایجاد کنید و گازور را به صورت دقیق و محاسبه شده نصب کنید.

به طور کلی ما سه نوع لولا داریم و شما می توانید به راحتی در بازار و یراق آلات آن را پیدا کنید.

  • لولا ساده
  • لولا کلیپسی
  • لولا زاویه دار

این سه نوع معرفی شده جز محبوب ترین لولاهای کابینت هستند.

گازور مناسب برای درب کابینت
گازور مناسب برای درب کابینت
برچسب‌ها :