معرفی 3 روش برای تجهیزات کابینت


Modir 4 مهر 1398 دقیقه مطالعه
iOS 14

تجهیزات کابینت مختلفی وجود دارد تا کار شما آسان تر از قبل کند و بتوانید بهتر آشپزخانه را مدیریت کنید.

اما تجهیزات کابینت شامل چه چیزهایی است و بهتر است چه تجهیزاتی را در اولویت قرار دهید؟

ما در این مقاله قصد داریم تا به شما 3 تا از ترفندهای  تجهیزات کابینت را به شما کاربران عزیز معرفی کنیم تا بتوانید با تهیه آن ها لوازم آشپزخانه را بهتر از قبل مدیریت کنید.

برای اینکه یک آشپزخانه خلوت داشته باشید می توانید از تجهیزات کابینت به صورت خردمندانه استفاده کنید،با استفاده از تجهیزات کابینت علاوه بر اینکه شما می توانید سریع به وسایل موردنیاز خود دسترسی داشته باشید،می توانید از تمام فضای آشپزخانه را به نحوه احسنت استفاده کنید.

معرفی تجهیزات کابینت برای دسترسی سریع تر به وسایل

1-قفس کشویی

قفس های کشویی را می توانید به راحتی در کابینت به عنوان یکی از لوازم و تجهیزات نصب کنید.

معمولا قفس های کشویی سه تایی در بازار به وفور پیدا می شود و شما می توانید وسایل و لوازم مورد نظر خود را در این قفس ها قرار دهید.

2-قراردادن سطل زباله برای کابینت

سطل های زباله عادی معمولا در یکی از گوشه کنارهای آشپزخانه قرار دارد و اگر مشغول سبزی پاک کردن باشید و یا بخواهید لوازم خوراکی را از بسته بندی درآورید و در سطل زباله بی اندازید،اتلاف وقت هایی در این میان صورت می گیرد و شما می توانید با نصب سطل زباله برای کابینت از وقتی که دارید بیشترین بهره را ببرید و تجهیزات کابینت مناسبی تهیه کرده باشید.

 

سطل زباله مخصوص کابینت
سطل زباله مخصوص کابینت

3-حذف درب از تجهیزات کابینت

اگر می بینید که همیشه باید درب کابینت را باز و بسته کنید،می توانید به راحتی درب کابینت را با کمک متخصصین بردارید و دیگر نیازی به باز و بسته کردن آن نداشته باشید!.

شما می توانید با احتیاط لوازم را درون کابینت گذاشته و آن ها را بردارید بدون اینکه نیاز به معطلی داشته باشید و بخواهید به هنگام باز و بسته کردن آن سر و صدایی ایجاد کنید.

 کابینت بدون درب در آشپزخانه
کابینت بدون درب در آشپزخانه
برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*