یراق آلات چیست؟

به هر یک از ابزارهای فلزی که قابلیت ذوب شدن داشته باشند، یراق آلات گفته می شود و در انواع مختلفی از جمله لولای در، مغزی لولا، گیره های فلزی، قلاب لباس، شیرآب و … ساخته و عرضه می شود. شما با مراجعه ه یک ابزار فروشی می توانید انواع آنها را مشاهده کنید و بسته به نیاز خود هر یک از آنها را می توانید خریداری کنید. یراق آلات با توجه به انواع مختلف آنها در زمینه های مختلفی به کار میروند که از میان آنها می توان به یراق آلات مخصوص کابینت، یراق آلات مخصوص انواع درها و یراق آلات مخصوص کمد های ادارای و کدهای لباس اشاره کرد.

یراق آلات
یراق آلات

یراق آلات مخصوص کابینت

این یراق ها نسبت به سایر موارد پرکاربرد تر است زیرا این روزها طراحی های مختلفی برای آشپزخانه ارائه شده است که متناسب با این طراحی ها باید یراق های متناسب نیز ساخته و عرضه شود. اگر دقت کرده باشید انواع یراق این روزها با بهترین طراحی ها، با کمترین آسیب به کابینت عرضه شده اند که متناسب با عمر مفیدی که دارند کارکرد خوبی نیز دارند. تعویض آنها نیز راحت تر از یراق های قدیمی می باشد. 

یراق - چفت
یراق – چفت

یراق آلات کمد دیواری

همانطور که در یراق های کابینت اشاره شد، این یراق ها به گونه ای ساخته می شوند که آسیب کمتری به کمد وارد کنند. از این دسته یراق ها می توان به ریل ها، قفل ها، گیره ها و دستگیره های شکیلی که شما انواع آنها را در ابزار فروشی ها مشاهده می کنید اشاره کرد. هر یک از این دسته یراق ها به اشکال مختلف با کاربردهای متعدد به مشتریان عرضه می شود.

لولا - ریل
لولا – ریل

یراق آلات درها

یراق هایی که برای درها ساخته می شوند شامل سیلندرها، قفل، جک های مخصوص در که به باز و بسته شدن آرام و سریع در کمک می کند، دستگیره پلاک، ضربه گیر و … اشاره کرد. هر یک از این یراق ها روز به روز متناسب با مدرن سازی وسایل و رفع معایب قبلی ها در حال تغییر هستند. به طوری که شما انواع آنها را به شکل های ساده تا پیشرفته را در ابزار فروش های مشاهده می کنید.

(Visited 1 times, 1 visits today)