تمیز کردن دستگیره کابینت چگونه است ؟


یراق دات کام 30 شهریور 1400 3 دقیقه مطالعه
iOS 14

دستگیره کابینت، یکی از نشانه های زیبایی کابینت است و به همین دلیل باید بر روی تمیز بودن و پاک کردن آن تمرکز داشته باشیم و تا زمانی که دستگیره کابینت برق نزده است،از پاک کردن آن دست برنداریم!.

یکی از مشکلاتی که در تمیز کردن کابینت،برای افراد پیش می آید،تمیز کردن دستگیره کابینت است،زیرا ظریف و حساس است و این کار پاک سازی را کمی دشوار می سازد.

در صورتی که دستگیره کابینت را پاک و تمیز نکنید،به مرور زمان،جرم و کثیفی زیادی را به خود میگیرند و حتی این کثیفی ها ممکن است باعث بیماری افراد در خانه شود.

اکثر انسان ها،زمانی به دستگیره کابینت دست میزنند که قصد آشپزی داشته باشند و شما در آن موقع دست هایتان حتما با روغنی و چربی و یا دیگر موارد،آلوده است و شما با دست زدن به دستگیره کابینت،این آلودگی ها را به دستگیره منتقل میکنید و باعث کثیفی آن میشود.

حتماً بخوانید : آشنایی با دستگیره های کابینت

جدا سازی دستگیره کابینت و پاک سازی آن

  • برای پاکسازی و تمیز کردن دستگیره کابینت، جدا کردن دستگیره از کابینت است،کافی است با استفاده از پیچ گوشتی،دستگیره ها را جدا کنید و به تمیز کردن آن اقدام کنید.
  • سعی کنید دستگیره کابینت را هرگز به هنگام نصب بر روی کابینت تمیز نکنید،زیرا مواد شوینده ممکن است آسیب جدی به چوب کابینت شما وارد کند.
  • پس از جدا کردن دستگیره از کابینت،کافی است آن را در مواد شوینده قرار دهید و اجازه دهید خوب خیسانده شود.
  • با کمک اسفنج،چربی ها و کثیفی ها را از دستگیره کابینت جدا کنید و پس از آن،شما میتوانید با استفاده از یک مسواک که دیگر استفاده نمیکنید،سطح دستگیره را به خوبی پاک کنید.
  • پس از تمیز کردن دستگیره کابینت، آن را با استفاده از یک پارچه نرم و تمیز،اقدام به خشک کردن دستگیره کابینت کنید.

اگر شما عزیزان این روش را انجام داده اید، خوشحال می شویم که دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.

برچسب‌ها :