ما در این مطلب قصد داریم به نکاتی که در زمان خرید دستگیره درب باید مدنظر داشته باشید را بیان کینم:

دستگیره درب به نسبت دربی که بر روی آن نصب می شود بسیار کوچک است اما باید مناسب با آن باشد و از نظر جنس، رنگ و اندازه با درب هم خوانی داشته باشد تا بتواند به زیبایی درب بیفزاید و دقت داشته باشید که یک درب چوبی ساده نیاز به یک دستگیره ساده دارد اما که درب چوب تمام سنگین و پرکار نیاز به دستگیره در چوبی سنگین تری دارد و توجه داشته باشید که در زمان خرید در آپارتمان شما چند بار در روز از دستگیره درب استفاده می کنید.

نکاتی درباره ی دستگیره درب ضد سرقت

  • قابل نصب بر روی درب ورودی آپارتمان
  • دارای قفل شب بندی برای امنیت بیشتر
  • ساخته شده از ورق آهن با ضخامت مناسب

دستگیره درب چوبی

دستگیره درب چوبی با وجود رنگ بندی متفاوت و درخشندگی و جلوه گری خاصی که دارد سبب زیبا تر دیده شدن طراحی هایی که بر روی درب قرار دارند می شوند زیرا درب های چوبی معمولاً به رنگ های قهوه ای روشن و تیره طراحی می شوند و استفاده از یک دستگیره با رنگ متضاد بر روی در می تواند کنتراست بوجود آورده  و رنگ هیجان انگیزی را  ایجاد نماید. از اینرو  دستگیره درب چوبی با توجه به نمای ظاهری درب و محل قرار گیری آن انتخاب می شود و دارای مدل های بسیار متنوعی می باشد که در ادامه برخی از انواع دستگیره های ارائه شده برای درب های چوبی به همراه ویژگی های آن مورد بررسی قرار گرفته است.

قیمت دستگیره درب اتاق

دستگیره درب چوبی اتاق خواب ها نیز در زیبا به نظر رسیدن دکوراسیون داخلی تأثیر بسیار زیادی دارد زیرا درب اتاق خواب ها اغلب بسته است و تنها نمای ظاهری درب و نوع دستگیره ای که بر روی آن قرار گرفته است جلب توجه می کند و هنگام انتخاب دستگیره اتاق خواب ها باید تمام سلیقه ای که دارید را به خرج بدهید و دستگیره ای را انتخاب کنید که خاص منحصر به فرد و بسیار جذاب باشد . از اینرو قیمت دستگیره های درب اتاق نسبت به دستگیره های دیگر ارزان تر می باشد ولی نوع های متفاوتی دارد که قیمت آن را متمایز کرده است.

در پایان امیدواریم که مطلب ذکر شده برای شما مفید و جذاب بوده باشد. از اینرو در صورت رضایت از این مطلب آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید تا آن ها نیز بتوانند از این مطلب در زمینه های مختلف استفاده نمایند.

(Visited 1 times, 1 visits today)