نکاتی درباره ی قفل کتابی


Modir 5 آذر 1398 دقیقه مطالعه
iOS 14

تمامی تکنولوژی های نوین ، با هدف افزایش امنیت محل سکونت و یا محل کار ما ساخته شده اند. در این مقاله اطلاعاتی درباره انتخاب قفل بیان خواهیم نمود. بنابراین پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید. همانطور که می دانید یکی از اصلی ترین مباحث در امنیت هر منزلی، قفل در می باشد. قفل ها شامل قفل های در ورودی خانه یا آپارتمان، در پارکینگ و یا در ورودی حیاط، در های داخلی ساختمان، در های آهنی و در کمد و قفل های دکوراسیون  هستند.  بنابراین توصیه می کنیم در هنگام خرید قفل تمام نکات ایمنی را راعایت نمائید.

انتخاب قفل در ورودی خانه و آپارتمان

قفل های ورودی آپارتمان برای باز کردن هر واحد به صورت جداگانه ساخته می شوند که شامل ۲ نوع ساده سوئیچی و قفل ضد سرقت می باشند که برای خرید قفل های ساده سوئیچی باید به دستگیره در توجه کرد و هنگام خرید قفل حتما باید سیلندر و توپی آن را نیز خریداری نمود و برای افزایش امنیت این قفل ها معمولا از یک قفل کمکی نیز کمک می گیرند که این قفل ها فاقد دستگیره بوده است و در بخش داخلی درب ساختمان نصب می شود که قفل های کمکی زبانه های قدرتمندی دارند و ضریب ایمنی درب را افزایش می دهند که درب های ضد سرقت جدید تر و ایمن تر از قفل های ساده در ورودی آپارتمان بوده و البته گران تر نیز می باشند.

آموزش باز کردن قفل کتابی

۱– یک سنجاق سر را برداشته و از هم جدا کنید به طوری که یک طرف سنجاق بلند تر و صاف باشد و سنجاق را به طوری خم کنید که یک قسمت بلند فلزی به دست آید و سمتی که بلند تر است به عنوان ابزار نوک تیز شما خواهد بود که داخل قفل قرار می گیرد تا پین ها را از هم دور کند.

۲- از قفل برای خم کردن نوک سنجاق استفاده کنید که سنجاق را تقریبا به اندازه ی یک سانتی متر داخل قفل فرو ببرید و طرف صاف و باید روبه بالا باشد و بقیه سنجاق را به سمت چپ بکشید و کمی سنجاق را خم کنید که جهت خم کردن فقط به چند میلی متر نیاز داریم و در نهایت سنجاق را به اندازه ۵ یا ۷.۵ سانتی متر به سمت چپ فشار دهید تا فرایند خم شدن به درستی انجام شود.

۳- انتهای سنجاق را خم کنید تا به شکل یک دستگیره در بیاید.

در صورت مطالعه این متن میزان رضایتمندی خود را در قالب کامنت با ما مطرح نمائید .

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*