نکاتی برای انتخاب دستگیره کابینت


یراق دات کام 18 شهریور 1398 دقیقه مطالعه
iOS 14

دستگیره کابینت،در جلوه دادن و زیبایی دادن به کابینت بسیار موثر است،دستگیره کابینت انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

کابینت،یکی از دکوراسیون منزل به شمار میرود که معمولا در آشپزخانه نصب میشود و فضای زیادی را در بر میگیرد،پس نیاز است کابینتی را انتخاب کنید که با فضای خانه همخوانی داشته باشد.

حال دستگیره کابینت نیز در زیبایی کابینت بسیار تاثیر گذار است،به گونه ای که اگر دستگیره کابینت،با کابینت و دکوراسیون خانه همخوانی نداشته باشد،انگار هزینه ای که کردید بی فایده بوده است و باید مجددا اقدام به خرید دستگیره کابینت کنید.

با توجه به سلیقه تان،شما میتوانید دستگیره کابینت مدرن،کلاسیک،متری و سرامیکی برای کابینت تان انتخاب کنید و ببینید کدام به دکوراسیون منزل شما بیشتر همخوانی دارد.

دستگیره های مختلف برای کابینت
دستگیره های مختلف برای کابینت

چه دستگیره کابینت را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب دستگیره کابینت،شما باید بر اساس کابینت،مدل آن را انتخاب کنید.

  1. کابینت های کلاسیک معمولا بسیار ظریف و حساس هستند و در عین حال،بسیار زیبا بر روی کابینت ظاهر میشوند،اگر شما کابینت های پر طرح دارید،این دستگیره کابینت مناسب کابینت شما می باشد.
  • دستگیره کابینت سرامیکی،بر خلاف چیزی که فکر میکنید،ارزان و از کیفیت خوبی نیز برخوردار هستند،این نوع دستگیره کابینت برای کابینت هایی با طرح های کم بیشتر استفاده میشود.

دستگیره کابینت از اجزای مختلفی تشکیل میشوند و آلیاژ فلزی،بسیاری از آن ها را تشکیل میدهد.

  • دستگیره های برنجی که در بازار موجود است نیز کیفیت بسیار بالایی دارند و از پوشش ضد میکروبی برخوردار هستند.
  • یکی از عناصر زیبایی کابینت،دستگیره های آن است که اگر هماهنگ با کابینت نباشد،از زیبایی های کابینت میکاهد.

اگر در انتخاب دستگیره کابینت دو دل هستید و نمیدانید که برای کابینت تان مناسب است یا نه،بهتر است مدلی به عنوان نمونه را بر روی کابینت تان نصب کنید و ببینید که آیا مناسب کابینت شما است یا خیر.

همچنین،بدانید که دستگیره کابینت نیز،همانند کابینت به تمیز شدن احتیاج دارد و شما هر چند وقت یک بار باید به تمیز کردن دستگیره کابینت اقدام کنید و شاهد تحول در زیبایی کابینت تان باشید!.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*