دستگیره دیجیتالی


یراق دات کام 21 خرداد 1397 دقیقه مطالعه
iOS 14

یکی از جالب ترین نوع دستگیره ، دستگیره دیجیتالی است این نوع از دستگیره با انرژی برق کار می کند . با توجه به آمار بیشترین علاقه مردم به دستگیره دیجیتالی است . . .

با قفل دیجیتال و دستگیره اثر انگشتی هوشمند دیگر نیازی به کلید نیست
قفل دیجیتال و دستگیره اثر انگشتی هوشمند به جای قفل معمولی شروع مسیر هوشمند سازی منازل و محیط پیرامون ما است. مسیری به سوی زندگی آسوده، با اطمینان و بی دغدغه, مسیری که منتهی به لبخند حاکی از رضایت شما می شود. قفل دیجیتال اثر انگشتی و دستگیره هوشمند محصولی است کـه بـر روی انواع درب‌ ورودی ساختمان به منظور دسترسی سریع و آسان، افزایش امنیت، زیبایـی بر روی انواع درب معمولی و ضد سرقت نصب می‌گردد و با سیستم‌های متنوع امنیتی که در آن بکار رفته آرامش و امنیت هر چه بیشتر را برای محیط پیرامون ما به ارمغان می‌آورد.

به بیان دیگر می توان قفل دیجیتال اثر انگشتی و الکترونیکی را سیستمی دانست که بر پایه یکی از مکانیزم های شناسایی رمز، کارت های مغناطیسی RFID، تگ، اثرانگشت و یا ریموت کنترل ، درب منازل را باز و بسته می نماید.

چرا قفل دیجیتال و دستگیره اثر انگشتی
قفل دیجیتال و دستگیره اثر انگشتی که مجهز به سیستم الکترونیکی می باشند با ارتقاء تکنولوژی پیشرفت فوق العاده ای را داشته اند که برای شما امنیت و آرامش را هدیه می دهند. علاوه بر آن قفل دیجیتال دارای طراحی زیبایی می باشند که می تواند ظاهر درب شما را زیبا نشان دهد و امنیت درب شما را نیز دوچندان می کند. به وسیله قفل دیجیتال و دستگیره هوشمند شما به راحتی می توانید درب خود را باز و بسته نمایید.

در قفل دیجیتال و دستگیره هوشمند از تکنولوژی های پیشرفته ای همچون باز کردن درب با اثر انگشت، کارت هوشمند، یا صفحه کلید رمزی، بدون نیاز به کلید می توان اشاره کرد که همه ی اینها در کنار هم می تواند راه حل مناسبی برای ساده تر کردن زندگی شما باشد که در زیر به توضیحی از ویژگی قفل و دستگیره هوشمند می پردازیم.

انواع قفل دیجیتال و دستگیره امنیتی هوشمند
قفل دیجیتال رمزی, کارتی و اثر انگشتی
این مدل قفل ها علاوه بر صفحه کلید رمزی و لمسی از اثر انگشت، کارت RFID نیز نیز پشتیبانی می کنند، که در واقع تمامی نیاز‌های شما را برای حل مسائل امنیتی محیط پیرامونی منزل و محل کار حل می نماید.

قفل‌ بدون دستگیره هوشمند
این مدل قفل برای درب ضد سرقت و درب‌ چوبی که تمایلی به عوض کردن دستگیره مکانیکی آن ندارید مورد استفاده قرار می گیرد.

این مدل قفل علاوه بر راحتی شما برای تردد, امنیت منزل یا محل کار شما را نیز تأمین می کنند.

قفل دیجیتال اثرانگشتی
همانطور که می دانید تمام قفل های دیجیتال مجهز به سیستم رمزدهی می باشند که در قفل الکترونیکی اثرانگشتی علاوه بر رمز می توان از حداقل ۲۰ اثرانگشت نیز استفاده کرد.

استفاده از اثر انگشت راهی بسیار آسان و امن است که استفاده از آن حتی برای کودکان نیز راحت می باشد.

قفل دیجیتال کارتی
همانطور که گفته شد قفل های دیجیتال و دستگیره هوشمند اکثرا علاوه بر رمز حداقل یک راه دسترسی دیگر دارند که در بعضی مدل ها, راه دوم برای ورود کارت RFID هستند که بسیار سبک و کوچک می باشند و دیگر نیاز به حمل کلیدهای حجیم و سنگین نیست

ویژگی های قفل دیجیتال و دستگیره هوشمند اثر انگشتی
عدم نیاز به کلید مکانیکی در دستگیره اثر انگشتی و قفل دیجیتال
کلید شما کد شماست و کد شما در امن ترین مکان یعنی در ذهن شماست. برای دسترسی بـه قفل دیجیتال علاوه بر رمز می‌توانید با استفاده از کـارت، کلید مغنـاطیسی, اثـر انگشت و یا ریموت کنترل خود به قفـل الکترونیکی دسترسی داشته باشید.

بسته شدن درب به صورت اتوماتیک در قفل اثر انگشتی هوشمند
با وجـود این مـدل قفل‌ الکترونیکی و دستگیره اثر انگشتی دیجیتال دیگر نیازی نیست که هر باری که از منزل خود خارج می‌شوید درب منزل خود را قـفل نمایید، بـا استفاده از این مـدل قفل‌ دیجیتال و دستگیره اثر انگشتی هوشمند بعد از هر بار بسته شدن درب، دستگاه به صورت خودکـار قفل می‌شود (قفل اتوماتیک) و از بیرون مـنزل کسی نمی‌تواند به قفـل شما دسترسی داشته بـاشد و آن را باز نماید، ولی از داخـل مـنزل بـه راحتی می‌توانید با استفاده از دستگیره درب را باز کنید.

زیبایی و جلوه دادن به ساختمان و درب منزل شما
با طراحی زیبا و جذابی که در تولید قفل دیجیتال هوشمند بکار رفته، این قفل نقش بسزایی در افزایش زیبایی و جلوه ساختمان‌های مدرن امروزی بازی می‌کند.

کنترل از راه دور قفل الکترونیکی توسط ریموت کنترل و موبایل
اگر قفل الکترونیکی اثر انگشتی دیجیتال را به ریموت کنترل مجهز کنید می‌توان از آن به عنوان مجوز از طرف منشی مستقر در خارج از اتاق و یا فرد داخل اتاق استفاده کرد. همچنین به کمک نرم افزار گوشی های هوشمند و ارتباط بلوتوثی با سیستم هوشمند قفل، درب را باز و بسته نمایید.

برچسب‌ها :